10
ד, אוג
1 פרסומים אחרונים

כל מה שרציתם לדעת על אספקת נפט לחימום ביתי

בית וגן

הגדרות טקסט

יש לא מעט דרכים ושיטות לחמם את הבית שלנו בין אם הוא בית פרטי או דירה בבניין מגורים, לכל אחת מהשיטות השונות לחימום יש יתרונות וחסרונות אולם תמיד מתברר ששיטות החימות הותיקות על ידי דלקים כמו סולר ונפט הם היעילים ביותר הן מבחינת איכות החום המופקת והן מבחינת העלויות הנדרשות. לרוב אנו נמצא קמין לחימום בבתים פרטיים שאליהם נדרשת אספקת נפט לחימום ביתי. מבחינות רבות הבחירה בחימום הבית על ידי נפט לחימום ביתי מתבררות כיעילות ואיכותיות יותר ולכן רבים בוחרים בשיטת חימום זו. אולם להבדיל מחימום עם מזגן או רדיאטור שאלו צורכים חשמל לצורך הפעלה הסקה מחייבת אספקת נפט לחימום ביתי. חשוב לבחור ספק אמין ואיכותי על מנת שהקמין שלם יפעל בצורה תקינה ויפיק באמת את החום שהוא יכול.

איך נבחר חברה עבור אספקת נפט לחימום ביתי?

כפי שציינו יש המון חברות המבצעות אספקת נפט לחימום ביתי לצורכי הסקה בימי החורף הקרים. כאמור רבים מעדיפים חימום על ידי נפט מכיוון שבניגוד לחימום על ידי מזגן האוויר אינו מתייבש ונשאר עם הלחות שלו ומאפשר חימום מהיר של חללים גדולים. כאשר אנו רוצים לתכנן את הזמנת הנפט לחימום ביתי כדאי שנעשה זאת לפני בא החורף. ימי החורף הם ימים בהם מרבית הלקוחות לחוצים ודורשים אספקת נפט לחימום ביתי כמעט באופן מיידי, הדבר מוביל לזמני המתנה ארוכים, על כן ההמלצה היא להתכונן מבעוד מועד. דבר נוסף שחשוב לזכור הוא שלא תמיד המחיר אחיד אצל כולם מסיבות רבות, לעיתים זה יהיה בעקבות שינויי מחירים של הנפט הגולמי בעולם ולעיתים בעקבות היטלים ומיסים של המדינה, גם עלויות ההובלה והאספקה משפיעים על המחיר הסופי. לכן ההמלצה היא לעקוב אחר החברות השונות ועל המחיר בו הם מציעות אספקת נפט לחימום ביתי ולבחור את החברה בעלת המחיר הטוב ביותר עבורכם, אין הכוונה לבחור במחיר הנמוך ביות אלאל במחיר הטוב מכיוון שלא תמיד המחיר הנמוך יבטיח לכם אספקת נפט איכותי. על מנת לסכם את הדברים אנו מבינים שיש לא מעט חברות של אספקת נפט לחימום ביתי והבנו כי חימום בעזרת נפט הינו היעיל ביותר הן מבחינת היתרונות והאיכות של החום המופק והן מבחינת העלויות שהופכות את השימוש בנפט להסקה למשתלמות יותר.

שימושים שונים של נפט לחימום ביתי

אספקת נפט לחימום ביתי מאפשרת הפעלה של מכשירים לחימום ביניהם נמנים הקמין הביתי שהוא גם הנפוץ ביותר, והחליף את קמין העץ המוכר, לקמין נפט יש יתרון גדול על פני קמין עץ בכך שאין צורך ביותר מידי התעסקות וטיפולים. פטריות חימום הנפוצות יותר במקומות פתוחים כמו מסעדות גם הן נותנות מענה מושלם על ניידות ויכולות מיקום במקומות בהן אין גישה לנקודת חשמל או כאשר יש צורך בניידות. היתרון הגדול של שימוש בנפט מאפשר לנו ליהנות מחום נעים יותר המופק על ידי הקמין בהשוואה לכל מכשיר חימום אחר וביניהם נמנים המזגן, הרדיאטור, מפזר חום ועוד, מה גם שהחימום על ידי נפט בטוח יותר לשימוש ומאפשר המשך חימום גם כאשר אין אספקת חשמל.