10
ד, אוג
1 פרסומים אחרונים

טכנולוגיית מיפוי לייזר מעניקה ניקיון מושלם במינימום זמן

בית וגן

הגדרות טקסט

יש לכם שואב אבק רובוטי שעלה לא מעט ובכל זאת אתם חושבים שהוא לא מנקה בצורה יסודית? ובכן, קיים שואב אבק רובוטי שכן מסוגל להעניק ניקיון מושלם מהסיבה הפשוטה שהוא מתוכנן באופן שונה משואבי אבק רובוטיים אחרים. שואב האבק הרובוטי של ניטו משלב מערכות חדשניות המאפשרות לו להגיע לרמת ניקיון מושלמת שלא משאירה ולו את השטח הקטן ביותר מלוכלך.

הדבר שיוכל להבטיח לכם שהפעם תקנו שואב אבק רובוטי שיעשה עבודה מושלמת היא הטכנולוגיה פורצת הדרך של השואב של ניטו. כאשר יצרו את שואב האבק של ניטו חשבו על כל הדרכים האפשריות ליעל ולשכלל את המערכת ולגרום לשואב האבק לנקות בצורה מדויקת ולעבור בשיטה סיסטמטית בכל החללים בבית או במשרד לצורך העניין עד שישלים את הניקיון. מה שמבדיל את ניטו משואבי אבק רובוטיים מתחרים היא טכנולוגיית מיפוי הלייזר המותקנת בתוך המערכת שלו. בשורות הבאות אפרט על הטכנולוגיה ומה הופך אותה לטובה ולאיכותית ביותר.

חידוש טכנולוגי שלא משאיר מקום לטעויות

שואבי אבק רובוטיים בדרך כלל לא מצליחים לנקות את המשטחים באופן מדויק ואנחנו צריכים לעבור אחריהם ולוודא שאכן עבודת הניקיון בוצעה ואם לא אז להשלים אותה בעצמינו. עם ניטו אין זה כך.

 

סקירה

השואב של ניטו הוא היחיד שסורק את החלל טרם תחילת הניקיון

חישוב מסלול

השואב של ניטו מחשב את המסלול האפקטיבי ביותר ובכך חוסך בזמנים

מיפוי

השואב של ניטו ממפה את החלל בזוית של 360 מעלות ויודע לזהות מכשולים. ברגע שמזהה מכשול, ניטו אינו נתקע אלא ממשיך לנקות סביבו

כיסוי רחב

שואב האבק של ניטו מנקה שטח גדול יותר בזמן קצר יותר- מהירותו היא פי ארבע מן המתחרה.

משתנה בהתאם

השואב של ניטו יודע לתכנן את מסלולו מחדש בהתאם לשינוי אובייקטים בחדר.

לשואב האבק של ניטו יש סדר מאוד ברור בתהליך הניקיון עצמו בעוד שואבי האבק הרובוטיים המתחרים מנקים את המשטח בצורה רנדומלית, חוזרים על שטחים שניקו פעמים חוזרות ונתקעים במכשולים בלי היכולת לשנות כיוון.

לא תרצו להיפרד ממנו

טכנולוגיית מיפוי הלייזר היא רק אחת מתוך מכלול היתרונות העצום שיש לשואב האבק הרובוטי של ניטו. לשואב של ניטו צורה ייחודית המסוגלת להגיע אל כל פינות הבית והפנלים ולנקות בצורה מדויקת. צורת האות D בה מעוצב ניטו היא היחידה שמעניקה לרובוט את היכולת להיצמד לפינות. כיוון שהשואב של ניטו גדול יותר מהשואבים המתחרים, בתוכו מותקנת מברשת משולבת ארוכה המסוגלת להתמודד עם כל הסוגים השונים של הלכלוך ואין צורך לרוקן את מיכל האיסוף לכל אורך תהליך הניקיון. השואב של ניטו מסוגל לנקות שטח של עד כ-350 מ"ר בפעם בודדת אחת ללא הצורך בהטענת הסוללה. לסיכום, השואב הרובוטי היחיד המסוגל להעניק איכות בלתי מתפשרת של ניקיון בגלל מאפייניו פורצי הדרך הוא שואב האבק של ניטו שלא לשווא זכה בתואר השואב החזק והטוב ביותר.