17
ג, מאי
0 פרסומים אחרונים

כספות כבדות אבל קלילות לתפעול

בית וגן

הגדרות טקסט

כל תחום הכספות הוא תחום מאוד גדול ורציני שאין להקל בו את הראש. כשיש לכם משהו חשוב לשמור עליו יש כמה דרכים לעשות זאת שהידועה והנכונה מכולן היא השימוש בכספת. כל דבר שהוא יקר ערך כדאי לנו לשמור עליו בכספות כדי שלא נתחרט יום אחד שפרצו לנו לבית ולקחו לנו אותו.

אם יש לנו עסק כמו בית מרקחת או משרד עורכי דין לא חסר חומר שהיינו רוצים לשמור עליו ובמקרים כאלו כספת דיגיטלית או כספת עם מפתח אומנם יעשו את העבודה אבל במקרים האלו כספות כבדות הן הפתרון עבורכן. עם תקנים מחמירים יותר, אם טכנולוגיה מתקדמת יותר, עם חסינות לאש ויש כאלו שאפילו עמידות ללחות ועוד תנאים קיצוניים תוכלו להיות שקטים יותר ולהיות מוכנים לכל סיטואציה שלא תהיה.

מה המאפיינים של כספות כבדות?

קודם כל כספות כבדות עומדות בתקנים של איכות מעודכנים שכולם מאושרים על ידי חברות ביטוח למוצרים יקרי ערך בכל העולם. את הכספת עצמה תוכלו לזהות לפי העצמה שלה, המסיביות שלה וכוח העמידות שלה. בתוך כספות כבדות ניתן לאפסן ולאחסן מסמכים חשובים, כלי נשק, כסף מזומן, תרופות והן לא מיועדות רק למוסדות ציבוריים, אם יש לקוח פרטי שרוצה להגן על רכושו בעל הערך הגבוהה הוא מוזמן לרכוש גם הוא כספת גדולה. יש לא מעט דגמים של הכספות הגדולות וכל אחת מהן מתאימה ספציפית לצרכים של הלקוח, שכן לא כל כספת גדולה תתאים ללקוח הפרטי ויש כספות שגם עולות הרבה מאוד כסף ויש לקחת בחשבון שגם הובלה והתקנה זה דבר יקר ומורכב בפני עצמו.

מהם היתרונות של כספות כבדות?

כספות כבדות מגיעות עם סל של יתרונות והם:

  1. טכנולוגית נעילה מתקדמת יותר -  מנגנונים משוכללים שמקשים על הפריצה באלפי דרגות כמו כן כמעט בלתי אפשרי לפריצה מלמעלה ולמטה (אף פעם אני לא אומר אף פעם). כספות כבדות חשופות יותר בחלק הקדמי שלהן וזה תלוי מאוד בהפצה שלהן, את הכספות האלו ניתן למצוא גם בבנקים וגם בכל מני מרכזי סחר. אפילו בישראל יש כמה חברות שמייצרות בגאווה את הכספות אלו.
  2. כספת כבדה מסוגלת להיות עמידה בפני אש ולחות ויכולה להיות גדולה יותר בדרך כלל וכך לאחסן יותר דברים ולשמור עליהם גם מפני שריפות מאוד חזקות וטמפרטורות גבוהות. בדרך כלל יאחסנו בהן גם מוצרי מדיה בעלת ערך רב או תרופות מלבד כסף ויהלומים.

איפה כדאי לרכוש כספות כבדות?

כספות כבדות ניתן לקנות בחברות המובילות בשוק הישראלי ואפילו לרכוש מחוץ לארץ אבל יש פה מספיק עסקים כחול לבן שמייצאים לחוץ לארץ כך ממש אין צורך. כדאי לבדוק עם החברה שממנה רוכשים שהיא עושה את כל השירותים כולל הובלה והרכבה ולבדוק את לקוחותיה כדי לקבל חוות דעת כמו כן כדאי לשבת לשיחת ייעוץ ולראות מהם הצרכים שלכם בדיוק כדי להתאים את הכספת שהכי מתאימה לכם.