10
ד, אוג
1 פרסומים אחרונים

עיצוב הבית במחיר משתלם

פנאי

הגדרות טקסט

ישנה הנחה כלשהי שעיצוב הבית שלנו חייב להיות עניין יקר. ובכן, זו הנחה מוטעית מיסודה. ישנן המון דרכים מעניינות וכייפות שבאמצעותן תוכלו לעצב את הבית שלכם בעצמכם ולא לפחד כל כך מה שעוצר אתכם מלהתחיל. קיימים המון מוצרים ברשת לעיצוב בית, בעצם כל אלמנט בבית יכול לקבל טוויסט עיצובי בפני עצמו וישנם המון פריטים שניתן לרכוש ברשת בסכומים מצחיקים שיעניקו לכם את הרענון אותו תרצו.

ובכן, איך באמת ניתן לעצב את הבית בעצמכם אתם שואלים? הדבר הראשון והיחיד שתצטרכו לעשות הוא לפתוח את הראש ולהיות מוכנים לשמוע על רעיונות חדשים.

שימושים חוזרים לפריטים בבית

עיצוב הבית כמו שאמרתי מצריך ראש פתוח. כמה פעמים נשארו לכם צנצנות ריקות של ריבה, ממרח שוקולד או כל ממרח אחר? ובכן מה שכבר ניתן לעשות הוא לנקות אותן ולעצב אותן בעזרת הוושי טייפ אותו ניתן לרכוש ברשת במחירים מצחיקים. סרט הוושי טייפ הוא סרט בצבעים ודפוסים שונים הנדבק בקלות ויוצא בקלות, כלומר אינו משאיר סימן. את הוושי טייפ ניתן להדביק על כל חומר אפשרי והוא לא יגרום נזק בתלישתו. חזרה לצנצנות. צנצנות ריקות ומאולתרות יכולות להיות מלאות במים ולשמש בתור אגרטל לפרחים. תוכלו לתלות את הצנצנות בעזרת חוטים ומסמרים ממש בקלות והנה לכם פריט שיכניס לבית חיים בעלות מצחיקה. צנצנות ריקות יכולות להיות גם פתרון נהדר לאחסון של קסמי אוזניים, צמר גפן או אפילו פולי קפה. אם ברשותכם מגירות ישנות שאינכם צריכים, אתם יכולים להזמין ברשת גלילים שונים של טאפטים, להדביק על גבי המגירות ולתלות אותן. המגירות התלויות ישמשו כמדף לכל דבר ותוכלו לתלות אותן בכל מקום. השגתם שימוש חוזר, מקורי וחדש לאובייקט שעמדתם לזרוק. אם חסר לכם כלי אחסון גדולים, יש מאות מוצרים יפיפיים ברשת אותם תוכלו להזמין בצבעים, גדלים וטקסטורות שונות במחירים באמת מצחיקים שאינם משתווים למחירים בחנויות. גם כלי אחסון יכולים להוסיף למראה העיצובי של החלל יחד עם להעניק חיסכון במקום באותו הזמן.

הכל ניתן להשיג ברשת

לסיכום, גם אם טיילתם ברחוב, נכנסתם לחנויות רבות והתחשק לכם לרכוש המון פריטים אך הם היו יקרים בצורה קיצונית, זכרו, את כל מה שראיתם בחוץ, בוודאי תוכלו להשיג ברשת ובמחירים מוזלים ביותר. תוכלו להזמין כמות יפה של קופסאות שאינן עולות הרבה כסף ולעצב כל אחת בנפרד אם זה על ידי צביעה, קישוט או פשוט להשאירן כפי שהן מגיעות. הוספת אלמנט אסתטי אל חלל הבית מעניק תחושה של התחדשות  ובאופן אוטומטי משפיע על מצב הרוח שלנו כי מייצר תחושת תזוזה ושינוי. אתם באמת יכולים לעשות זאת בעצמכם ולתרום לרענון הבית שלכם בצורה הנוחה והזולה ביתור. כל מה שעליכם לעשות הוא להיות בעלי ראש פתוח ולהקשיב להמלצות של גולשים אחרים. אם גם לכם ישנן המלצות על מוצרים מוצלחים שרכשתם ברשת, אתם כמובן מוזמנים לשתף גם כן.