17
ג, מאי
0 פרסומים אחרונים

כך תחדשו את צבע הרכב בקלות

שיפוצים

הגדרות טקסט

אם כבר המון זמן אתם מרגישים שהרכב שלכם זקוק לרענון וצביעה מחדש, ברצוני לספר לכם שלא תהיו חייבים לבזבז סכום גדול ולקחת אותו אל איש מקצוע שיבצע את תהליך הצביעה אלא תוכלו בקלות לעשות זאת בעצמכם. במקרה והרכב שלכם היה מעורב בתאונה, כמובן שיהיה זקוק לעבודה ותיקון פחחות ואם אינכם יודעים איך לתקן את פח הרכב בעצמכם אז תצטרכו לגשת אל פחח שיתקן את הרכב על מנת שתוכלו לבצע את תהליך הצביעה בעצמכם.

בכל מקרה תוכלו לחסוך את העלות של צביעת הרכב מחדש. אינכם צריכים להיות אמנים או מבינים גדולים בצביעת רכבים אלא רק לעקוב אחר כמה הוראות מדויקות ופשוטות ותוכלו להעניק לרכב שלכם צבע רענן ואיכותי שיחזיק זמן רב.

צבע איכותי לרכב

כאשר מעוניינים לצבוע את הרכב באופן עצמאי, מה שמומלץ לעשות הוא לגשת אל בעל מקצוע המוכר צבע לרכב ויכול לכוון אתכם אל הצבע הנכון והאיכותי ביותר עבור הרכב שלכם. צבע איכותי בא לידי ביטוי כך שבעצם מחזיק לאורך תקופה ארוכה ואינו מושפע מכל מיני מזיקים שעלולים לפגוע בצבע הרכב כגון לשלשת ציפורים שידועה כמזיקה לפח הרכב וכמובן היווצרות של כתמים למיניהם כתוצאה מתנאי מזג אוויר שונים. כאשר רכשתם צבע ווידאתם שהנו אכן צבע איכותי, שהרכב שלכם תקין ואינו זקוק לעבודת פחחות, תוכלו להתחיל בתהליך הצביעה. צבע לרכב מגיע בתוך מרסס צבע או ספריי צבע אם תרצו וכך תתחילו. הדבר הראשון שתצטרכו לבדוק הוא שהרכב אכן נקי מכל מיני שאריות של תיקון או לכלוכים שונים שנותרו עליו. כאשר הרכב נקי לחלוטין, קחו סרט הדבקה המותאם לצביעת רכבים וסמנו את החלקים שאתם מעוניינים לצבוע במידה ואתם אינכם רוצים לצבוע את הרכב כולו. לאחר ההדבקה, פתחו את ספריי הצבע, החזיקו אותו בזווית של 45 מעלות ובמרחק של כ-25 ס"מ מפח הרכב והתחילו לרסס כאשר הידיים שלכם נעות ימינה ושמאלה בתנועה המדמה את פרי הבננה. צביעה בצורה הזו היא היחידה שיכולה להבטיח צביעה מלאה וחלקה. לאחר שסיימתם המתינו שהצבע יתייבש, זה יכול לקחת גם 24 שעות. ברגע שהצבע יבש בצעו בדיקה ובקרה שאכן הכל צבוע. אם במקרה ופספסתם חלק, בצעו צביעה חוזרת והמתינו שוב עד שהצבע יבש. ברגע שהצבע יבש לחלוטין אתם יכולים להסיר את סרט ההדבקה ללא חשש. אם ברצונכם להעניק לצבע שכבה נוספת של הגנה, תוכלו לרסס את הרכב במקשה לכה שתשמור על הצבע עוד יותר.

עלות ורכישה

רכישת ספריי צבע איכותי לרכב שלכם בעצם תוזיל את עלות הצביעה המקצועית בלא מעט כסף. חשוב מאוד להבין שצבע איכותי לרכב רוכשים אצל בעל מקצוע מומחה בענף ומציע מגוון רחב של צבעים המיועדים עבור תעשיית הרכב כך שתימנעו מיישום צבע שאינו מתאים כלל לצביעת רכבים. הצבע הנכון יחסוך לכם ביקור אצל בעל המקצוע וצביעה עם צבע שאינו מותאם תגרור אתכם להוצאה בלתי רצויה אז שימו לב שאתם רוכשים צבע מתאים ואיכותי.