07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

אילו כספות מוצעות למכירה

ביטחון

הגדרות טקסט

ענף הכספות הוא עולם ומלואו וכולל בתוכו סוגים רבים של כספות המיועדות לצרכים שונים. זקוקים לכספת ואינכם יודעים איזו כספת תהיה המתאימה והטובה ביותר? במאמר הבא אציג סוגים שונים של כספות למכירה, כך תתחילו לקבל רעיון לגבי רכישת הכספת המתאימה ביותר בין אם זה עבור הבית הפרטי, העסק או עבור תעשיות שונות. ישנם באמת המון סוגים של כספות ורמות המיגון שלהן משתנות.

לעתים כספות נמכרות בחנויות ורשתות המציעות מוצרים שונים למכירה שאינם קשורים לענף וביניהם גם כספות. חשוב להבין שכספות כאלה לא תבטחנה לכם רמת מיגון וודאית. סביר להניח שעבודת ההגנה של כספות כאלה לא תהיה איכותית ולפרוץ אותן לא תהיה משימה קשה כל כך. אם כבר החלטתם לרכוש כספת חדשה, מוטב שתשקיעו בה אחרת לא תשיגו את מטרתכם העיקרית שהיא להגן על רכוש יקר ערך שברשותכם. בשנים האחרונות כספיות ביתיות הפכו פופולריות יותר מבעבר ואנשים רבים יכולים לישון בשקט כאשר הרכוש שלהם מוגן בפני ניסיונות פריצה.

כספות לכל מטרה

כספות מחויבות להיות איכותיות על מנת להבטיח הגנה טובה וודאית. ישנן כספות שמסוגלות להגן על תכולות ספציפיות לכן צריך להבין איזו כספת אתם רוכשים ומהם מאפייניה השונים. הנה כמה סוגים שונים המוצעים למכירה בענף הכספות:

  • כספות כבדות: כספות כבדות הן כספות בעלות מסה גבוהה במיוחד. המטרה של כספת כבדה היא למנוע את עקירתה וגנבתה אל יעדים אחרים ושם לנסות לפרוץ אותה ללא חשש מגורמי ביטחון שונים. כספות כבדות מעוגנות למקומן ובאמת מקשות על גנבתן אך הן אינן מבטיחות יכולות מיגון נוספות. ברכישת כספת כבדה וודאו כי היא בעלת יכולות מיגון איכותיות. כספות כאלה בדרך כלל נמצא בארגונים גדולים כמו משטרת ישראל, משרד הביטחון וארגונים בטחון נוספים המחזיקים בכמות גדולה של תכולה בעלת חשיבות גבוהה.
  • כספות ביתיות ומשרדיות: כיום מייצרים כספות לשימוש פרטי וכמו כן, כספות לשימושים משרדיים. בדרך כלל כספות כאלו יכילו מסמכים, תכשיטים, כסף מזומן, תעודות חשובות ועוד פריטים נוספים. את הכספות הללו ניתן לעגן לקיר, לרצפה ואף לבטן אותן בקיר. ישנן כספות ביתיות ומשרדיות בעלות יכולות מיגון מעולות ומתאימות להגנת סוגים שונים של תכולות.
  • כספות בתקן: כספות שקיבלו תקן הן כאלה שעברו סדרה של מבדקים שקבעו את יכולות המיגון הספציפיות שלהן. ישנן כספות מיוחדות העמידות בפני אש ויכולות להגן על ניירת משרפה, ישנן כספות עמידות בפני פיצוץ, בפני ניסיונות קידוח ועוד.

בחירה נכונה

אלו היו רק כמה דוגמאות קטנות אך ישנם עוד סוגים נוספים היעילים לכל מטרה. אם אינכם יודעים איזו כספת תהיה המתאימה, פנייה לחברה מומחית בענף הכספות תהיה הפתרון הטוב ביותר. אנשי מקצוע בענף יודעים כיצד להתאים את התכולה אל הכספת בעלת המאפיינים המתאימים. אנשי המקצוע ייקחו בחשבון את הגודל המתאים, מיקום ההתקנה וכמובן את התקן המתאים במידה ויש צורך בכספת בעלת תקן.