17
ג, מאי
0 פרסומים אחרונים

הפעלה ועיצוב לכל אירוע רק מבלונים!

אירועים

הגדרות טקסט

יש לכם יום הולדת בקרוב ורוצים לערוך אירוע מיוחד ויוצא דופן? חשבו על אירוע מיוחד במינו המעוצב בצורה קונספטואלית לאורך כל מאפייני האירוע. בדרך כלל בכל האירועים נמצא את רחבת הריקודים, את האוכל  והשתייה וכמובן את המתנות. ישנם המון אירועים שנראים דיי אותו הדבר, זרי בלונים תלויים באוויר, פרחים ועוד דקורציות פשוטות ואם לומר את האמת, דיי רגילות. עיצוב בבלונים הינו עיצוב שונה מכל מה שראיתם עד היום. כיום ניתן לעצב את כל סוגי האירועים ללא יוצא מן הכלל ולשלב בהם אלמנטים המעוצבים באמצעות בלונים בלבד. כאשר מעצבים אירוע באמצעות בלונים, האירוע כולו מקבל מוטיב או רעיון מרכזי אם תרצו. ישנם אינספור רעיונות ואמני בלונים מוכשרים ובעלי ניסיון ידעו בדיוק כיצד להגשים ולהוציא לפועל את הרעיון המועדף עליכם. ישנה הנחה שבלונים או כל דבר שהם כוללים מיועד אך ורק עבור ילדים. ובכן, עיצוב בלונים מוכיח שזוהי הנחה שגויה וכבר מזמן בלונים אינם מיועדים או שייכים רק לילדים.

מה כולל העיצוב

ראשית, חשוב להבין מהו בעצם עיצוב בלונים. אמני בלונים הם מעצבים לכל דבר ועוברים הכשרות, לימודים וכמובן רוכשים ניסיון מעשי בעריכת אירועי קונספט שונים באמצעות בלונים בלבד. הנה כמה קריטריונים שבאים לידי ביטוי באירוע:

  • בחירת הרעיון: את הקונספט העיצובי של האירוע יבחר כמובן מי שמעוניין לחגוג אותו. אם זו מסיבת הפתעה, הנושא המרכזי יוכל להיות התחביב של חתן או בעלת השמחה או כל נושא הקשור אליהם. נושים שונים יכולים להיות מקצועות שונים(זמרים,שחקנים), קבוצת כדורגל אהודה, אומן אהוב, כלי נגינה וכולי.
  • יישום האלמנטים: בחלל האירוע ישנם אלמנטים שנמצאים בו מבעוד מועד. אלמנטים אלו יכללו שולחנות, כיסאות, בר משקאות, רחבת ריקודים או כל אלמנט אחר שנמצא במקום. אמן הבלונים ידע כיצד לשלב את האלמנטים השונים יחד עם הבלונים לכדי חלל שלם המתמקד בנושא המרכזי.
  • הפעלה/סדנה: ישנם אמני בלונים שחלק מן השרותים השונים אותם הם מציעים, כוללים סדנת עיצוב בלונים ברמת מתחילים או הפעלה קצרה יותר. אטרקציות אלו נועדו על מנת לגרום לאורחים לשתף פעולה ביניהם, אולי להתגבש ובסופו של דבר, להוסיף אלמנט משלהם לעיצוב או לקחת אותו הביתה. אמני הבלונים מתאימים את ההפעלות לכל גיל וכמובן למוטיב הנבחר.

אמן מקצועי

ישנם אמני בלונים רבים בענף זה שצובר תאוצה רבה. אמנים מסוימים מציגים את העבודות השונות שלהם ברחבי הרשת כך שאם אינכם יודעים איזה נושא לבחור או איזה אמן, תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים שנעשו עבור אירועים הכוללים ימי הולדת, חתונות, ברית ובריתה, בר/בת מצווה, אירועי השקה, אירועי חברה ועוד. המטרה של אמני הבלונים הוא להפוך את הערב ליוצא דופן וכמובן לבלתי נשכח. אירוע המעוצב באלמנטים העשויים מבלונים בלבד מעניק לחלל תחושה חדשה ושונה לכמה שעות טובות. מזל טוב!