10
ד, אוג
1 פרסומים אחרונים

עיצוב אירועים בבלונים יוצר באז

אירועים

הגדרות טקסט

בזמן האחרון אני כל הזמן שומעת על עיצוב אירועים בעזרת בלונים. אני חייבת להודות שבהתחלה לא הבנתי במה מדובר וחשבתי שאנשים מגזימים בתיאורים שלהם. בלונים תמיד היו חלק אינטגרלי מהנוף של מסיבות יום הולדת ובכלל מסיבות, אז מה כל כך מרגש בדבר שאנחנו מכירים כבר שנים רבות. לאחר שחקרתי קצת לעומק הבנתי שלא מדובר בעוד תליית בלונים פשוטה בחלל בו מתרחש האירוע.

בדרך כלל אנחנו קונים חבילת בלונים, מנפחים אותה בעצמנו ומקשטים את האולם. במקרה קצת יותר מתקדם, נזמין בלוני הליום ונפזר אותם בחדר. ובכן, נוכחתי לדעת שעיצוב בלונים לאירועים הוא עולם הרבה יותר רחב ממה שחשבתי. השימוש בבלונים כאלמנט עיצובי צבר תאוצה בשנים האחרונות וממשיך להתפתח בימים האלו. האירוע תופס כיוון אחר כאשר הבלונים מוצגים בצורה שונה לגמרי ממה שהכרנו בעבר, תורמים ומשנים את האווירה הכללית של האירוע.

מה אפשר לעצב בעזרת בלונים

כמו שציינתי קודם לכן, עיצוב בלונים לאירועים הוא עולם ומלואו. אמן או אמנית הבלונים שנבחרו לעצב את האירוע משתמשים בבלונים על מנת לעצב אלמנטים רבים המיוצרים מבלונים בלבד וללא חיבורים נוספים. בדרך כלל מומלץ לבחור נושא שיוביל את הקו העיצובי של האירוע ויאפיין את האדם החוגג. אם זו מסיבת רווקות לצורך העניין, ניתן ליצור אלמנטים גדולים של לבבות, דמויות אוחזות ידיים ולשלב אותם בגדלים שונים בחלל. בעצם אפשר לעצב כמעט כל חפץ או דמות בעזרת הבלונים. גם סידור השולחנות, הכניסה, הבר או כל אזור אחר באירוע יכול לקבל עיצוב שיתאים לו, הכל תלוי ברעיון שלכם וביכולת של אמני הבלונים להוציא זאת לפועל. חשבו על זה שבעזרת בלונים ניתן להשפיע על האווירה וליצור אירוע מיוחד ויוצא דופן אשר יפתיע ויהמם את האורחים או את האדם החוגג כאשר יגיעו לראשונה אל מקום האירוע. קשתות לבנות, נרות ולפידים, שמשיות, חיות וצמחים, אפשר ליצור ולעצב הכל. אז בעצם עיצוב בלונים לאירועים יכול להתאים לכל סוג של אירוע. כיום משתמשים בבלונים על מנת לעצב חתונות, בר מצוות, בת מצוות, ימי הולדת, אירועים עסקיים, אירועי חברה ומסיבות למיניהן.

מיהם אמני הבלונים?

אמני הבלונים השונים הם אמנים ואנשי מקצוע לכל דבר ועיצוב בלונים היא תשוקתם האמתית. אמני הבלונים רכשו ידע ומיומנות הרבה לפני שהחלו להשתמש בכישוריהם וחלקם עוסקים בתתי תחומים נוספים בתוך עולם הבלונים. ישנם אמנים שבנוסף לעיצוב האירוע גם מעבירים סדנאות בעיצוב בלונים ומשתפים פעולה עם הקהל, מה שהופך את העניין לאטרקציה מהנה הכולל שיתוף פעולה וגיבוש. ישנם אמנים שמתרכזים בדקורציה של האלמנטים הקיימים באירוע כגון שולחנות, כיסאות, בופה וכולי ויש כאלו שמעניקים את כל השרותים האלו יחד. על מנת לבחור את אמן או אמנית הבלונים הטובים ביותר עבור האירוע שלכם אתם צריכים להתרשם מעבודותיהם ולהבין איזה שירות תרצו לקבל, האם תרצו רק עיצוב בלונים לאירוע שלכם או שתרצו לשלב סדנה והפעלות.