07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

לא סתם צעצועים

ילדים

הגדרות טקסט

אם יש לכם ילדים קטנים אז בוודאי הם נהנים ללכת להרבה חגיגות ימי הולדת של חבריהם. אם את מתקשים ברכישת מתנות ואינכם יודעים מה לבחור או איזה צעצוע הכי יתאים לילד או לילדה שחוגגים יום-הולדת, במאמר הבא אספר לכם על כמה אפשרויות מתוקות שיכולות להיות גם מתנה משמחת וגם להעשיר את הידע של הילדים ולהוות אתגר לימודי. את המוצרים הבאים תוכלו לרכוש היישר מסלון ביתכם ללא הצורך בהתרוצצות בין החנויות השונות על מנת למצוא את המתנה המושלמת.

עקב המבחר הגדול ברחבי הרשת יחד עם התחרות שמצטרפת אליו אפשר כיום להזמין מוצרים שווים במחירי מעולים כך שרכישת המתנה גם נעשית בצורה נוחה הרבה יותר וגם עולה פחות, נהדר לא?

להנות מהחשיבה

לצפייה במוצרים לחצ/י כאן >>

איזה ילד או ילדה לא אוהבים לקבל צעצועים כמתנה ליום הולדת. הנה כמה המלצות שיעשו כיף לכל הילדים ללא יוצא מן הכלל.

  • מיקרוסקופ - כבר מגיל קטן הילדים שלכם יכולים להתחיל להתעניין בעולם המדע ולהתחיל ולפתח את הסקרנות שלהם בכל הקשור לטבע בין אם אלו צמחים או כל אובייקט אחר שניתן לצפות בו דרך עין המיקרוסקופ.
  • בובות לאצבעות - שעת סיפור והרחבת הדמיון על ידי המצאת סיפורים ומעשיות היא דרך נחמדה להעביר את הזמן ולהשתעשע יחד עם הילדים או בינם לבין עצמם.
  • צעצוע דמוי תפוח המשלב בתוכו תולעת - צעצוע מתוק לילדים קטנים המלמד אותם הגיון. את התולעת צריך להשחיל בתוך התפוח וניתן גם סתם לשחק עם התפוח ולהתנהג כאילו הוא תפוח אמתי.
  • מגנטים להרכבה +גלגלים -אחד המשחקים שיותר מפתחים את המחשבה והדמיון. ניתן להרכיב צורות שונות על ידי חיבור המגנטים השונים ואף ליצור סוג של כלי רכב ולהניח אותו על הגלגלים. כל פעם אפשר לייצר צורה חדשה.
  • פאזלים - קיימים המון פאזלים, קטנים וגדולים. ישנם פאזלים המורכבים מ-100 חלקים וקלים להרכבה מה שהופך אותם למתאימים ביותר לילדים קטנטנים שרק מתחילים להבין איך מחברים דברים וכמובן נוצרת תמונה של דמות אהובה המוכרת להם כמו ספיידרמן, סופרמן, דמויות מהסרט פרוזן ועוד.

מוצרים שווים במחירים מעולים

מה שכל כך נפלא בעולם האינטרנט והמוצרים שהוא מציע זו הכמות שניתן לרכוש בפעם אחת. אין צורך כל פעם להזמין מתנה אחת ולהמתין שתגיע. אפשר להזמין בפעם אחת כמה מתנות וכך במשך זמן מה תהיו מסודרים. בנוסף, ניתן לחבור להורים אחרים ולעשות הזמנה מרוכזת גדולה שיכולה להוזיל את העלויות של המוצרים. עולם האינטרנט הוא עצום ומידי יום יוצאים מוצרים והמצאות חדשות כך שלעולם הרעיונות לא יגמרו. מה שעוד נהדר ברשת ומומלץ להכיר הן ההמלצות. המון אנשים רוכשים מוצרים ברחבי הרשת ומעלים המלצות ואף מצרפים קישורים ספציפיים שיפנו אתכם לאתר שבו רכשו את המוצר. אם ניתן היום להסתמך על ניסיונם של אנשים שרכשו מוצרים לפנינו, הסיכוי לרכוש מוצר שאינו מוצלח, מצטמצם בצורה משמעותית.