07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

באילו יישומים נשתמש בספריי צבע

אמנות

הגדרות טקסט

בימים שלנו ישנם המון פתרונות שונים לצביעה. השאלה הנשאלת היא מה נרצה לצבוע ואיזה ציוד צביעה יהיה היעיל ביותר ליישום שלנו. ספריי צבע מעולה לשיטת עשה זאת בעצמך אם נרצה לתקן כל מיני חפצים שעבר זמנם בבית שלנו ולהעניק להם שימוש חדש. באופן הזה גם ננצל שוב את הפריט שלנו וגם נצליח לשמור על איכות הסביבה.

הדבר אולי הכי חשוב לפני שמתחילים לצבוע אובייקט, חפץ או פריט מחדש הוא לוודא האם רכשנו את הצבע הנכון והמתאים ביותר לצביעת החומר ממנו עשוי החפץ שלנו. ספריי צבע טוב ממש יכול לחסוך לנו בעלויות של הזמנת איש מקצוע ואף בעלויות של שימוש בכלי צביעה ועבודה שאינם מתאימים או פחות יעילים. צביעה באמצעות ספריי צבע נמצאה כאחת השיטות המשתלמות והטובות ביותר כאשר היא אינה מעייפת, אינה לוקחת זמן רב, היא אינה מלכלכת ואולי הדבר הכי חשוב, היא מעניקה איכות גימור פנטסטית. בשורות הבאות אפרט על סוגים שונים של ספריי צבע כך שכבר יהיה לכם מידע בסיסי לגבי הסוג המתאים עבורכם.

סוגים שונים של ספריי צבע

ספריי צבע יעיל עבור צביעה של אלמנטים שונים גם בשיטת עשה זאת בעצמך וגם בשיטות תעשיתיות. בשיטות תעשייתיות אמנם לא משתמשים בפחית ספריי אך משתמשים באותה שיטת התזה בה עובד הספריי. הנה כמה סוגים של ספריי צבע ליישומים שונים:

  • ספריי צבע לעץ: ישנו ספריי מיוחד לצביעת רהיטים או כל מיני אובייקטים שונים העשויים מלוחות עץ. שימו לב שזה הינו הספריי הנכון וכמובן הצבע הרצוי, עץ זקוק להגנה מיוחדת בייחוד אם נמצא בתנאי חוץ.
  • ספריי צבע למכוניות: לענף הרכב מייצרים ספריי צבע מיוחדים. לאנשים שאוהבים לעשות דברים בעצמם אשמח לבשר שאפשר לצבוע את הרכב באופן עצמאי עם ספריי צבע מיוחד לרכבים. אם אין לכם כח, דעו שגם בעל המקצוע ישתמש בספריי צבע איכותי המגן על רכבים שכמובן נמצאים כמעט בכל עת תחת תנאי אקלים שונים.
  • ספריי צבע לפלסטיק: אם יש לכם בבית שולחן ילדים, כיסא או כל פריט אחר ישן שעמדתם לזרוק העשוי מפלסטיק, עם ספריי צבע מיוחד תוכלו לייצר פריט מחודש.
  • צבעים מיוחדים: בין הסוגים השונים המתאימים לכל מיני חומרים, ניתן לרכוש ספריי צבע המעניק אפקט מיוחד לאובייקט הצבוע. ניתן למצוא ספריי צבע באפקט מט, אפקט פלורסנט ואפילו אפקט שמשתנה כל הזמן.

איך צובעים

הצביעה באמצעות ספריי צבע אינה מסובכת כלל. הדבר היחיד שתצטרכו לעשות לפני הצביעה הוא לבדוק שהאובייקט שלכם נקי ומוכן לצביעה. לאחר מכן פתחו את הספריי והחזיקו אותו בזווית של 45 מעלות ובמרחק של מינימום 25 ס"מ מהאובייקט. התחילו להזיז את היד ימינה ושמאלה כאשר היד נעה בצורה המחקה את פרי הבננה. צביעה באופן הזה תבטיח דיוק. הניחו לאובייקט להתייבש, בצעו בדיקה ואם הכל צבוע האובייקט מוכן. אם לא, חזרו שנית על אותה פעולה ואז בוודאות סיימתם. פשוט לא?

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!