07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

ככה תעשו תחזוקה שוטפת למחשבי מקבוק פרו

ציוד לעסקים

הגדרות טקסט

מחשבים ניידים מהווים פתרון מעולה למי שנמצא רוב הזמן בדרכים וצריך איתו מחשב מסיבות שונות. אם נשווה בין מחשב נייד לבין מחשב נייח מבחינת השטח שהם תופסים אנו מבינים שמחשב נייד תופס פחות מקום, לכן למי שאין מספיק מקום בבית רכישת מקבוק פרו הוא פתרון אידיאלי. כפי שאמרנו מבין המחשבים המומלצים לעבודות אינטנסיביות הם ללא ספק סדרת המקבוק פרו של אפל. אלו מחשבים המסווגים כמחשבי איכות בעלי יכולת עבודה נמרצת במיוחד, יחד עם זאת לא אחת אנו צריכים לבצע תיקון מקבוק פרו עקב שבר, נזק, בלאי או אפילו כתחזוקה שוטפת. הזמן המומלץ לתחזוקה שוטפת של מקבוק פרו הינה בין חצי שנה ל 8 חודשים. ישנן כמה סיבות שבגללן צריך לבצע תחזוקה שוטפת על מנת למנוע מבעוד מועד נזקים ובעיות. 

איך מונעים מנזק במקבוק פרו?

מחשבים ניידים בכלל ומחשבי מקבוק פרו בפרט מצויים בסכנה גדולה יותר מאשר מחשבים נייחים ולו רק בגלל העובדה שאנו מניידים אותם. לא אחת נדרש תיקון מקבוק פרו בגלל נפילת המחשב עו שפיכת נוזלים. בנוסף המלצנו על ביצוע תחזוקה שוטפת על מנת לשמר את היכולת של המחשב לעבוד כשורה וללא בעיות. ריכזנו לפניכם מספר דגשים שיעזרו לכם להימנע מהצורך בביצוע תיקון מקבוק פרו במעבדת שירות.

נשפכו נוזלים על מקבוק פרו

נשמור על סביבה נקייה ונימנע מרטיבות של כוס קפה, תה, מים או כל שתיה אחרת לי המחשב. וודאו שהמשטח האו השולחן שעליו אתם עובדים עם המחשב נקי ויבש. הימנעו מלסגור את המחשב עם חפצים בפנים, הימנעו מלשרוט את המסך בדרך כזו או אחרת. 

מקבוק פרו מתחמם

הימנעו משימוש במחשב שהוא בטעינה, דבר זה יכול לגרום לחימום יתר של המטען בזמן ההטענה הימנעו מלהיתקל בכבל הטעינה בכדי שהמחשב לא יתנתק בצורה לא טובה מהמטען ויגרום נזק לשקע הטעינה. בזמן שהמחשב בתיק וודאו כי הוא סגור, כדי למנוע את התחממות. פנו לבעל מקצוע בעת בעיה והימנעו מתיקון בעצמכם אם אין לכם ידע בנושא. זה יחסוך זמן וכסף ויכול למנוע נזקים חמורים יותר.

למה לבצע בדיקה תקופתית למחשב נייד מקבוק פרו?

סיבה 1 - בדיקה שגרתית כדי לבדוק שהכל תקין - בזכות בדיקה שגרתית תוכלו לגלות פגמים ונזקים שעלולים להפוך לחמורים יותר עם הזמן.

סיבה 2 - חיסכון בעלויות, נזקים שמתגלים מאוחר מידי הם יקרים, לדוגמה תיקון מקבוק פרו עם מסך שציריו נשבר יעלה לכם לא מעט.

סיבה 3 - רציפות עבודה - בזכות בדיקה ותחזוקה שוטפת לא תמצאו את עצמכם עם מחשב תקוע שאינו משמש אתכם בדיוק ברגע שאתם צריכים.

תקלות נפוצות במחשב מקבוק פרו:

כפי שציינו מחשב מקבוק פרו נחשב לאמין ואיכותי אולם לא אחת נדרש תיקון מחשב מקבוק פרו בשל תקלות מעבר לתקלות המוכרות והנפוצות שמקורן בנזק / שבר, אלו הם תקלות תוכנה שלא תמיד נמצאים תחת השליטה שלנו כגון עדכון תוכנה שאינו משתלב טוב עם יתר האפליקציות שלנו וכדומה. בכל מקרה של תקלה בין אם היא תקלת חומרה או תוכנה מומלץ לבצע תיקון מקבוק פרו במעבדה מקצועית שיש לה ניסיון וידע.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!