07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

למה שנצטרך כספת משרדית

עסקים

הגדרות טקסט

מדוע בעלי עסקים זקוקים לכספת משרדית? האם זו אינה הגזמה לרכוש כספת במיוחד עבור המשרד? ובכן, התשובה היא לחלוטין לא. ישנם המון אנשים ובעלי עסקים המחזיקים רכוש יקר ערך בתוך המשרד וכאשר אנשים אינם נמצאים במשרד זוהי בדיוק ההזדמנות עבור גנבים לבצע פריצה ולנסות להניח את ידם על הרכוש היקר. יכול להיות שיש לכם במשרד כמות גדולה וחשובה של מסמכים מסווגים הקשורים אל העסק או אפילו אל הלקוחות שלכם.

יכול להיות שכחלק מהעבודה, יש ברשותכם מוצרים יקר ערך כמו תכשיטים או מוצרים דיגיטליים למיניהם השווים סכומים גבוהים, אולי קיים מצב בו אתם מחזיקים במשרד משכורות עובדים, פנקסי שקים או אולי סכומי כסף שלא הספקתם להפקיד לבנק באותו היום. על מנת שלא יקרה שום דבר לאף אחת מהתכולות שציינתי ובוודאות יש עוד המון סוגים שונים של תכולות יקרות, יהיה מומלץ מאוד לרכוש כספת משרדית.

אילו סוגים של כספות משרדיות ניתן למצוא

ובכן, כספות משרדיות ניתן למצוא בגדלים שונים, משקלים שונים וכמובן עם יכולות שונות עבור תכולות מסוגים שונים. כאשר תבחרו כספת משרדית, תצטרכו לבחור כספת המתאימה אל התכולה העומדת להיות מאוחסנת בה. לצורך העניין, כספת שאמורה למגן כלי נשק צריכה להיות מספיק עמידה כך שאם בטעות הנשק מופעל כתוצאה מניסיון פריצה או גנבה, אף אחד בסביבה לא יפגע. ישנם סוגים שונים של מנגנוני נעילה. יכול להיות שהכי נוח יהיה עבורכם לבחור כספת משרדית הננעלת על ידי מפתח שיניים שיהיה אך ורק ברשותכם. ישנן כספות משרדיות הננעלות על ידי מנגנונים מכניים על ידי צירוף ספרות שידוע רק לכם. עוד מנגנון מצוין שיש הוא מנגנון נעילה דיגיטלי המופעל על ידי הקשת קוד סודי על גבי הכספת. ישנן כספות מסוימות שבתוכן מותקנות מלכודות על מנת להקשות על ניסיונות פריצה עוד יותר ואם ברצונכם לרכוש כספת איכותית, כספת בתקן יכולה להוות את הפתרון הטוב ביותר. כספת בתקן הינה כספת שעברה סדרה של מבחנים שקובעים עד כמה היא עמידה בפני נזקים שונים ובפני פריצות באמצעות כלי קידוח וכלים אחרים. כספות שאינן בתקן לא בוודאות יעניקו לכם את ההגנה שאתם מחפשים לכן, חשוב לברר מהן יכולות המיגון של הכספת לפני הרכישה.

איך בוחרים את הגודל הנכון

לאחר שהבנתם את המידע הבסיסי שצינתי קודם לכן, עכשיו תוכלו לקחת בחשבון את גודל הכספת. תעשו הערכה של כל התכולה שאתם רוצים להכניס אל תוך הכספת וכך תבינו פחות או יותר מה הגודל לו אתם זקוקים. אם ברצונכם להכניס פנימה בעתיד תכולה נוספת, קחו גם את זה בחשבון על מנת שלא תישארו עם רכוש יקר שאין  עבורו מקום בפנים הכספת שלכם. הדבר האחרון אותו תרצו לקחת בחשבון הוא המיקום. חישבו טוב על המקום האסטרטגי והנוח ביותר למיקום הכספת בייחוד אם היא כבדה במיוחד או שתעוגן לקיר כי לא תוכלו להזיז אותה ברגע שתגיע ותונח במקום המיועד.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!