07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

כל מה שרציתם לדעת על הדפסת מודעות אבל

משפחה

הגדרות טקסט

לצערינו האבל פוקד את כולנו במוקדם או במאוחר ואנחנו נאלצים להתמודד עם לוגיסטיקה מטורפת מהולה בצער ועצב. אחד הדברים הוא הדפסת מודעות אבל בגבעתיים או בכל עיר אחרת על מנת שהמכרים והקרובים ידעו על האבידה. התהליך יחסית פשוט ולא מורכב מידי אך כאשר אתם בתוך סערת הרגשות והצער לא תמיד זוכרים מה צריך או למי לפנות על מנת להכין את המודעות. ננסה כאן לרכז עבורכם את עיקרי הדברים על מנת להקל עליכם בעת הכנת המודעות. 

למי פונים לצורך הדפסת מודעות אבל?

כפי שציינו מודעת אבל מאפשר למכרים ולקרובים לדעת על האבל. כדי לעשות כן יש להכין מודעה שבה מפורטים פרטי המנוח, מיקום ההלוויה, מיקום השבעה ופרטים נוספים. ככל שהפרטים יהיו מדויקים בעת הדפסת מודעות אבל בגבעתיים יותר כך אתם תחסכו אי הבנות. חשוב לשמור על אחידות במודעה מבחינת הניסוח, העיצוב והצבעים. אם תקפידו לשמור על העיצוב הכללי יהיה קל יותר למי שיראה את המודעה להבין במה מדובר. מעבר לאחידות בעיצוב המודעה יש לנסח אותה בצורה אחידה שמוכרת וברורה לכל. לפניכם כמה כללים שיקלו עליכם בעת הדפסת מודעות אבל בגבעתיים:

שם הנפטר וכינויו - חשוב להקפיד שהשם נרשם נכון וכדאי לצרף גם את הכינוי או שם החיבה של הנפטר. כמו כן גם את התואר שהיה לנפטר כגון ד"ר וכדומה.

ציון תאריך ההלוויה - כולנו מכירים את התאריך הלועזי על מנת שנדע מתי ההלוויה אך תמיד הייחוס הוא אל התאריך העברי מהסיבה שהתאריך העברי הוא התאריך הקובע שאינו משתנה לעולם (להבדיל מתאריך לועזי) ולכן יש לו חשיבות רבה מאוד.

דיוק ברישום מיקום ההלוויה - מאוד חשוב לרשום את בית העלמין אבל חשוב יותר לכתוב את הכתובת שלו ודרכי ההגעה אליו על מנת שהמכרים יוכלו למצוא ולהגיע על מנת לחלוק כבוד. ציון רק שם בית העלמין אינו מספיק, הדבר נכון כאשר מדובר על בית עלמין ראשי ומוכר.

הסבר הגעה לכתובת ישיבת השבעה - יש חשיבות רבה בעת הדפסת מודעות אבל בגבעתיים לציין את הכתובת של המקום בו יושבים שבעה, אין זה מספיק לציין משהו כללי כמו "יושבים בבית המנוח" חשוב לציין את שם הרחוב, מספר הבית, העיר ואף נקודת ציון מוכרת במידה ויש (ליד הסופר, מול המרכזון וכדומה).

הדרך הנוחה לפרסום מודעות אבל

להבדיל מימים עברו בהם את מודעות אבל היו מדפיסים בבית דפוס ומדביקים אותם על עמודים ולוחות מודעות. כיום ערוצי התקשורת השתדרגו משמעותית בזכות התפתחות הטכנולוגיה. למעשה כיום בלחיצת כפתור אחת ניתן להפיץ מודעת אבל לאין ספור מכרים, חברים וקרובים. אולם יחד עם זאת עדיין השיטה הישנה והמוכרת של הדפסת מודעות אבל בגבעתיים או בכל עיר אחרת על גבי נייר קיימת. הסיבה היא שלא תמיד כולם נמצאים במצב אונליין ויכולים לראות את ההודעה בזמן וגם על מנת לאפשר לקרובים או למי שנמצא בסביבת בית מגוריו של המנוח שידע על דבר האבל. בנוסף על הדפסת מודעות אבל בגבעתיים או בכל עיר אחרת עידן המחשבים מאפשר ליצור מודעות על המחשב הביתי בקלות ונוחות כל עוד אנו נשמור על הסטנדרטים עליהם דיברנו. 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!