17
ג, מאי
0 פרסומים אחרונים

מה אנחנו שמים בתוך כספת?

משפחה

הגדרות טקסט

המילה כספת תמיד מקפיצה אותנו מהמקום כי אנחנו יש מדמיינים מה ששמים בתוך הכספת. הקונוטציה המרכזית של המילה הזאת היא כסף וגם השורש של המילה הוא כסף כך שזה די ברור. בדרך כלל נשים בתוכה הרבה כסף או חפץ יקר ערך והמטרה שלה תהיה למנוע גנבות או שמירה על החפץ לטווח ארוך.

מה שהכי מוזר בכל העניין הזה הוא שאנו ישר מסמנים כל מה שנמצא בתוך הכספת כדבר בעל ערך גבוהה ולמעשה מסמנים לגנב איפה כדאי לו לחפש.
כמובן שאם התפתחות הכספות כל מה שעובדים עליו הוא שהמנגנוני אבטחה שלה יהיו יעילים יותר, מתוחכמים יותר ושהמבנה החיצוני יהיה כמה שיותר קשה לחדירה ועדיין אנו רואים אין ספור פריצות וגנבות בעולם כי גם השודדים נהיים מתוחכמים יותר ויש להם מידע פנימי רב שמגיע מאותם אנשים שהמציאו כספת.

מה עושים נגד פריצות ואיך מגנים על כספת?

לא פשוט להגן על כספת ובדרך כלל אנחנו חושבים שהצבת הכספת הכי מתקדמת לכשעצמה תספיק לנו להגנה על היקר לנו אבל צריך גם מעבר לכספת המתקדמת לדאוג שעוד כמה עניינים יהיו מסודרים. קודם כל נציב את הכספת באזור שהוא פחות בולט לעין ולא נעמיד אותה באמצע הסלון, למרות שהפורץ תמיד ימצא את הכספת כדאי להקשות עליו כמה שיותר ומתחילים מזה ששמים אותה באזור כמה שיותר נסתר.
לאחר מכן כדאי להציב עוד אזעקות וכל מני אמצעי ביטחון שיקשו עוד יותר על פריצתה או שיגלו לנו שיש ניסיון לשוד. יש היום המון אמצעים לגלות אם אנחנו נמצאים תחת ניסיון פריצה לכספת או לבית שלנו וחוץ מרכישת כספת מדהימה אנחנו חייבים להכין את הבית למיגון נוסף כדי לא לקחת סיכונים מיותרים או כדי להקשות על הפורץ עוד יותר. דבר חשוב נוסף הוא שאם ישנה אפשרות ומה שיש בתוך הכספת הוא לגיטימי לעדכן כמה שיותר גורמים בתכולתה מבלי לפחד לחשוף מידע, אם זה חברות הביטוח ואם זה אפילו גורמי אכיפה שונים, בסופו של דבר הכספת שלכם היא מטרה נייחת שיש בה משהו שהרבה פורצים ישמחו לשים עליו את היד וכדאי לא לחסוך בשום אמצעי על מנת להגן עליה.

איפה רוכשים היום כספת מתקדמת?

כספת מתקדמת ניתן לרכוש היום בצורה מאוד נוחה והיא אונליין. היתרון ברכישה אונליין הוא שאפשר להשוות בין מחירי הכספות, בין היכולות שלהן ובין האיכויות שלהן וכמו כן אפשר לראות אילו שירותים נלווים אתם יכולים לרכוש על מנת להגן על הכספת שלכם. טיפ נוסף וחשוב הוא שכדאי מאוד להירשם לשירותי הגנה על הבית כמו מוקד ביטחון או כל מני שירותים שמציעים היום  בתשלום חודשי שירותים שיכולים להגן על הבית שלכם ועל כספת כלשהי שנמצאת בתוכו עשרים וארבע שעות ביממה וגם שאתם לא בבית כמובן.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!