07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

הצורה הבטוחה למקם מסך טלוויזיה בחדר ילדים

ילדים

הגדרות טקסט

אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה עבור חדר הילדים ואין לכם מושג היכן למקם אותו כיוון שכל כך עמוס צעצועים ומשחקים, המאמר הבא יציע לכם פתרון שיחסוך לכם במקום ועל הדרך יעניק יתרונות נוספים. כמעט ובלתי אפשרי לראות את הרצפה בחדר הילדים כי צעצועים ומשחקים נמצאים בכל מקום. אך מה לעשות שגם אתם רוצים לצפות בתכניות שאתם אוהבים וגם הילדים?

אז החלטתם סוף סוף לרכוש מסך טלוויזיה עבור חדר הילדים אבל ממש אין מקום להעמיד אותו, עוד אובייקט אחד והחדר עולה על גדותיו. ובכן, יש פתרון נהדר עבור בעיית מיקום המסך, ניתן לרכוש יחד עם המסך זרוע לטלוויזיה שתחזיק את המסך ופתרתם את הבעיה. לזרוע לטלוויזיה ישנם יתרונות נהדרים וכמובן שיש כמה סוגים שונים.

זרוע למסך הטלוויזיה ויתרונותיה

התקנת זרוע לטלוויזיה בחדר הילדים שלכם יעניק לכם יותר יתרונות ממה שחשבתם. ראשית, התקנת זרוע לטלוויזיה חוסכת במקום, הרי אין יותר מקום לחסוך כי פשוט לא נותר מקום לסיכה בחדר הילדים. תליית המסך אינה תופסת מקום כלל כיוון שהמסך נמצא באוויר. שנית, הזרוע תשמור על שלמות ובטחון הטלוויזיה. לא פעם הילדים שיחקו עם כדור או עם חפצים אחרים ופגעו בחלון או באובייקטים אחרים בבית והסבו להם נזק. על ידי תליית המסך והצמדתו לקיר שהיא אחת מהאופציות של הזרוע כי היא עשויה ממפרקים שנעים, נוכל למנוע ממסך הטלוויזיה שלנו להיפגע. דבר נוסף הוא שניתן לשלוט בתכנים שהילדים צופים כי הם אינם יכולים להגיע אל המסך. אם השלט יהיה ברשותכם בלבד, תוכלו להגביל את שעות הצפייה והתוכן בו הם צופים. ישנם סוגים שונים של זרועות לטלוויזיה. ישנן זרועות המופעלות בצורה ידנית וזרועות שנעות באמצעות מנגנון המופעל על ידי חשמל. ניתן להשיג זוויות נוחות עם שני הסוגים של הזרועות אך עם הזרוע החשמלית לא תצטרכו לשנות את הזוויות בצורה ידנית. אם הילדים יבקשו מכם להסיט את המסך, תצטרכו כל פעם להזיז את המסך בעצמכם ועם הזרוע החשמלית, בלחיצת כפתור תפתרו את הבעיה ותמצאו בקלות את הזווית המתאימה והנוחה ביותר עבור הצפייה של הילדים.

התקנת הזרוע בצורה מקצועית

כאשר החלטתם איזו זרוע לטלוויזיה תרצו להתקין, השלב הבא יהיה להזמין בעל מקצוע שיבצע את ההתקנה בצורה מקצועית ואיכותית שתגן על הזרוע והמסך לאורך זמן. את הזרוע צריך לתלות על קיר שמסוגל לשאת את משקלה ואת משקל הטלוויזיה. קירות גבס הם קירות שאינם מיועדים לתליית זרועות לטלוויזיה לכן חשוב שהמתקין יהיה מקצועי ויעזור לכם להבין מהו הקיר הנכון ביותר עבור תליית הזרוע לטלוויזיה. בשום מצב אל תנסו לתלות את הזרוע לטלוויזיה בעצמכם כי אינכם מומחים בהתקנות כאלה ואנשי המקצוע הם בעלי וותק, ניסיון והידע הדרוש על מנת לבצע תליית זרוע ולהבטיח שתהיה יציבה וחס וחלילה לא תיתלש ממקומה ותפגע במישהו. תתחדשו!

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!