07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

מה עושים כאשר הכספת אינה נפתחת

ביטחון

הגדרות טקסט

הפעולה אולי הכי חשובה או אולי החוסר פעולה החשובה ביותר כאשר כספת אינה נפתחת מסיבה כזו או אחרת היא, לא לנסות לפרוץ אותה בעצמכם על ידי כלים בלתי מקצועיים שכנראה יזיקו לה. לא פעם אנשים מוצאים את עצמם אם זה בבית או במשרדים השונים עם כספת שמסרבת להיפתח. אין מה לעשות, גם כספת, איכותיות ככל שתהיה עלולה לעשות בעיות ולסרב להיפתח. ניסיון פריצה בלתי מקצועי הוא הפעולה האחרונה שתסייע לכספת להיפתח.

ניסיון פריצה על ידי בעל מקצוע ללא הידע וההכשרה הנכונה או לחלופין על ידכם, קרוב לוודאי יזיק לכספת עוד יותר. תיקון הכספת לאחר ניסיון פריצה בלתי מקצועי, עלול לעלות הרבה יותר מאשר הזמנת שרות פריצת כספות מקצועי. זה נכון שלעתים נהיה זקוקים לרכוש או התכולה הנמצאים בכספת באופן מיידי ובדיוק בשביל זה קיים שרות מקצועי שיגיע בזמן הקצר ביותר ליעד בו אתם נמצאים ויפרוץ את הכספת ללא נזק נוסף. פורצי כספות בעלי תעודות הסמכה למדו, רכשו ידע וכמובן ניסיון בפריצת כספות שונות, הם היחידים המורשים לטפל בכספת נעולה.

באילו סיטואציות נזמין שרות פריצה מקצועי

כספות מיוצרות בסוגים רבים ושונים. ולכן, ישנן לא מעט סיטואציות היכולות לגרום לכספת לסרב להיפתח. כמו שציינתי מקודם ואציין שוב, במקרים כאלו, אל תנסו לבצע את הפריצה לבד. פריצת כספת היא תהליך מסובך המצריך מומחיות. הנה כמה מהסיטואציות הידועות ביותר להזמנת שרות מקצועי:

  • חוסר בתחזוקה: כספות טובות ואיכותיות כמו כל מכשיר אחר תהיינה זקוקות לתחזוקה. תחזוקת הכספת היא אינה על בסיס שוטף ופעם בשנה, בדיקת המנגנונים השונים, שימונם וחיזוק הברגים, בהחלט תספיק. כספת שלא תטופל כראוי בהחלט יכולה לסרב להיפתח.
  • איבוד המפתח: כספות הנפתחות באמצעות מפתח שיניים מצריכות את בעל הכספת להיות אחראי. אם אבד לכם המפתח הראשי ואין לכם אחד נוסף, האופציה היחידה לפריצתה ללא נזק נוסף היא הזמנת השירות הנכון.
  • ניסיונות פריצה: אם כספות הן חזקות, איכותיות ונבחו בהתאם, סביר להניח שניסיונות פריצה רבים ייכשלו. גם כספות בעלות יכולות מיגון גבוהות עלולות להיפגע כתוצאה מניסיונות הפריצה השונים. פורצים משתמשים בל מיני כלים שאינם מיועדים לפריצה וכלים אלו עלולים להזיק למנגנוני הכספת.
  • חריגה מעומק הכספת: ניסיון דחיסה של תכולה החורג מעומקה הספציפי של הכספת עלול להזיק לה. לאחר סגירתה צירי הדלת עלולים להתעקם כתוצאה מהלחץ שהפעלתם לסגירתה. פעם הבאה שתנסו לפתוח אותה, פשוט לא תצליחו.

פורץ מקצועי

פורץ כספות מקצועי משתמש בשיטות שונות על מנת לפתוח את הכספת. בשיטה אחת פורץ הכספות ישתמש בכלי העבודה הנכונים על מנת לפתוח את הכספת ובשיטה אחרת השייכת לפורצים המומחים ביותר, פורץ הכספות כלל לא ישתמש בכלי עבודה אלא רק בשתי ידיו. זכרו עובדה חשובה מאוד, אין כספת שאינה ניתנת לפריצה אלא רק איש מקצוע ללא ההכשרה המתאימה. אל תנסו לפרוץ את הכספת לבד אם ברצונכם להימנע מהוצאה כלכלית גבוהה והזמינו פורץ מקצועי בעל התעודה הנכונה.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!