07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

חינה אחת אינספור תלבושות

בית וגן

הגדרות טקסט

למי שאינו מכיר ואני בטוח שיש רק מעט כאלו חינה הפכה להיות שם נרדף לחגיגות קדם החתונה, אם בעבר היחסית לא רחוק החינה הייתה מיוחסת לעדות המזרח בלבד, הרי שכיום כמעט כולם חוגגית את החינה ללא קשר למוצא שלהם. המאפין המרכזי של חגיגות אלו הם ללא ספק עיסת החינה שמורחים על כף היד ומגוון תלבושות לחינה ססגוניות ומלאות צבעים ועיצובים שאינן מביישות הפקת תיאטרון בסדר גודל בינוני ומעלה. למעשה אם ננסה לתאר אירוע חינה ללא ספק נתחיל בתיאור העיצוב של תלבושות לחינה המרהיבות ורק אחר כך נרד ליתר הפרטים כמו התפאורה, האוכל ושאר הסימנים המייחדים. יש חשיבות רבה בבחירת התלבושות לאירוע החינה וחשוב לציין כי כמו בכל אופנה גם כאן יש תחלופה של עיצובים, סגנונות וצבעים. לכן בחירת חברה מקצועית לתכנון האירוע שלכם חייבת להיות תמיד עם היד על הדופק מבחינת התלבושות.

מגוון תלבושות לחינה בהתאמה מושלמת

כל אירוע חינה הינו ייחודי וחייב להיות מיוחד. יש כל כל הרבה אפשרויות לעריכת החינה שהשמיים הם הגבול, לא פעם האירוע יותר נוצץ וגדול מאשר החתונה עצמה, אולם תמיד ללא יוצא דופן נושא תלבושות לחינה הינו הנושא המרכזי שעליו נותנים את הדגש.  כאשר מתכננים חינה לוקחים בחשבון כמה דברים והם:

כמות המוזמנים - נשמע אולי מובן מאליו אבל כמות המוזמנים משפיע ללא ספק על האירוע, אופיו והמקום בו הוא יערך, יש שיבחרו לקיים חינה רק לקרובי משפחה וחברים קרובים ויש שירימון הפקה שלא נופלת מהחתונה עצמה. חשוב להכניס לפרופורציות את האירוע במיוחד שגם בחתונה וגם בחינה יש אוכל, עיצוב, אולם, תלבושות לחינה, תלבושות לחתונה ועוד.

המקום - בימים עברו היו עורכים את חגיגת החינה בבית הורי הכלה, כל הקרובים והחברים היו מגיעים להשתתף בשמחת הכלה, בעדות מסוימות החינה נמשכה 7 ימים על מנת לתת לכל מי שמכיר את המשפחה הזדמנות להגיע ולברך. כיום אירועי החינה נחגגים באולמות ומסעדות גדולות (תלוי במספר האנשים).

העדה - אולי כולם חוגגים חינה ונחמד לכולם להתלבש עם תלבושות לחינה אולם לכל עדה יש אלמנטים ומסורות שונות שעליהם שמים דגש בחינה, על מנת לשמר את המסורת ולהעביר אותה הלאה, זה בא לידי ביטוי במאכלים, בשירים ובמיוחד רואים זאת סוג תלבושות לחינה שילבשו החוגגים ובעלי השמחה. 

המסורת - ממש כמו שסוג העדה משפיע על תלבושות לחינה ואלמנטים נוספים כמו סוג האוכל ללא ספק המסורת שהיא שונה מעדה לעדה מכתיבה את התנהלות האירוע החל מהאופן בו מכינים את עיסת החינה, איך מורחים אותה ואילו מאכלים יהיו על השולחן.

התלבושות - מגוון הסגנונות של תלבושות לחינה גדול מאוד מבחינת העיצובים והצבעים אולם בגדול ניתן לחלק אותם ל 4 קבוצות עיקריות: כפתנים, גלביות, תלבושות קלסיות וסגנון מודרני.

דגשים ותוספות באירוע חינה

מעבר לבחירת האולם, האוכל, תלבושות לחינה יש חשיבות לאלמנטים ומוטיבים נוספים הקשורים למסורת החינה בכלל, אלמנטים אלו כוללים את האוהל של החינה, שוק פירות וירקות שמציבים במרכז האולם והטלמון עליו ישובים החתן והכלה המיועדים. מאוד חשוב לבחור בחברה מקצועית לעיצוב החינה שלכם על מנת שאתם תוכלו להנות מאולם מעוצב, תלבושות לחינה ססגוניות ומיוחדות והחשוב מכול שמירה על המסורת.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!