07
ה, יול
0 פרסומים אחרונים

כך תבחרו שואב אבק רובוטי

בית וגן

הגדרות טקסט

נמאס לכם לשאוב את הבית על בסיס יומיומי ויש לכם בעלי חיים? הגיע הזמן להצטרף אל טכנולוגיית הבית החכם ולרכוש שואב אבק רובוטי שיעשה את עבודת השאיבה עבורכם. שואבי אבק רובוטיים הם אינם המצאה חדשה וקיימים בשוק כבר כמה שנים טובות. חברות רבות מייצרות שואבים רובוטיים ויש ביניהם הבדלים מהותיים.

אם אינכם יודעים איזה שואב לקנות, עליכם להכיר את המאפיינים השונים או לחלופין, להבין אילו מאפיינים הופכים שואב רובוטי ליעיל ומוצלח. בשורות הבאות אפרט על מאפיינים חזקים שלכל שואב אבק רובוטי צריכים להיות על מנת להעניק פעולת ניקיון יעילה ויסודית. אין ספק שתקציב הוא קריטריון חשוב אך שואב אבק רובוטי חזק ומתקדם יהיה שווה השקעה חד פעמית שתחזיק מעמד לטווח ארוך. יצרנים רבים שאחראים על תכנון שואבי אבק רובוטיים, לומדים משואבים שאינם מספקים איכות ניקיון מלאה. כיום ניתן למצוא שואבי אבק רובוטיים מעולים כך שהם גורמים לכם לשכוח שהם בכלל פועלים ומנקים את הבית בזמן שאתם עסוקים בפעילויות חשובות אחרות.

מאפיינים חשובים לקחת בחשבון

שואב אבק רובוטי טוב מוכרח להעניק פעולת שאיבה יסודית ואיכותית לכל חלקי הבית או המשרד. על מנת לעשות זאת הוא צריך להיות בעל מאפיינים ספציפיים כגון:

  • עצמאי: רוב שואבי האבק הרובוטיים אינם עצמאיים כלומר, הם אינם יודעים לזהות אובייקטים הנמצאים בדרכם במהלך פעולת השאיבה. כתוצאה מכך הם נתקעים ומוכרחים לקבל את הסיוע שלנו על מנת להמשיך בפעולה. כיום ישנם שואבי אבק מתקדמים עם טכנולוגיות מיפוי לייזר מתוחכמות המאפשרות להם למפות את החלל טרם התהליך ולנקות באופן מסודר ויעיל בניגוד לניקיון רנדומלי. שואבים אלו מזהים אובייקטים בחלל, הם מנקים מסביבם ומזהים תזוזה בחדר גם במהלך הניקיון עצמו.
  • יסודי: שואבי אבק רובוטיים רבים מעוצבים בצורה עגולה. באופן הזה הם אינם מסוגלים להיצמד לפינות שונות בבית ולהעניק ניקיון למאה אחוז ממשטחי הבית השונים. כיום מיצרים שואבים בצורת האות האנגלית D שהם חצי עגולים וחצי מרובעים. עיצוב זה מאפשר להם היצמדות לפנלים ולפינות חשוכות ולהעניק שאיבה יסודית.
  • עצמת שאיבה: רוב השואבים הרובוטיים שואבים באותה עצמת שאיבה על גבי כלל המשטחים. כיום מייצרים שואבי אבק רובוטיים המבחינים בין סוגי משטחים שונים(שטיח, שיש, פרקט) ומשנים את עצמת השאיבה בהתאם לניקוי עמוק או רגיל.

לא צריך להתפשר

לסיכום, אם אין לכם עדיין שואב אבק רובוטי, עשו כל מה שתוכלו על מנת לברר כמה שיותר פרטים עליו. כאשר קיימים שואבי אבק רובוטיים טובים ומתקדמים כל כך, ממש אין צורך להתפשר על איכותם. אלו היו רק כמה מהמאפיינים החשובים שכדאי לדעת לפני רכישת השואב הרובוטי אך ישנם כאלה עם עוד הרבה יתרונות נוספים ומצוינים. ישנם שואבי אבק רובוטיים שניתן להפעיל מכל מקום באמצעות אפליקציה מיוחדת לסמרטפון. כמה נפלא זה יהיה להגיע חזרה הביתה אל בית שאוב לחלוטין.

 

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!