17
ש, פבר
0 פרסומים אחרונים

עוד במדור

אם יש לכם ילדים קטנים אז בוודאי הם נהנים ללכת להרבה חגיגות ימי הולדת של חבריהם. אם את מתקשים ברכישת מתנות ואינכם יודעים מה לבחור או איזה צעצוע הכי יתאים לילד או לילדה שחוגגים יום-הולדת, במאמר הבא אספר לכם על כמה אפשרויות מתוקות שיכולות להיות גם מתנה משמחת וגם להעשיר את הידע של הילדים ולהוות אתגר לימודי. את המוצרים הבאים תוכלו לרכוש היישר מסלון ביתכם ללא הצורך בהתרוצצות בין החנויות השונות על מנת למצוא את המתנה המושלמת.

אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה עבור חדר הילדים ואין לכם מושג היכן למקם אותו כיוון שכל כך עמוס צעצועים ומשחקים, המאמר הבא יציע לכם פתרון שיחסוך לכם במקום ועל הדרך יעניק יתרונות נוספים. כמעט ובלתי אפשרי לראות את הרצפה בחדר הילדים כי צעצועים ומשחקים נמצאים בכל מקום. אך מה לעשות שגם אתם רוצים לצפות בתכניות שאתם אוהבים וגם הילדים?

על אירוע החינה ניתן לכתוב ספרים שלמים ומי שלא חגג מעולם אירוע חינה, אני אכן מקווה שבקרוב יוזמן אל אירוע שכזה כיוון שחינה היא האירוע הצבעוני והשמח ביותר שקיים. כולם מכירים את החינה בתור אירוע שנחגג בעיקר אצל העדה המרוקאית אך עדות רבות של יוצאי צפון אפריקה, גם הם חוגגים את אירוע החינה המפואר. אירוע החינה מטרתו היא לחגוג את הנישואים הקרבים של זוג ולברך אותם לחיים מתוקים, פוריים ומלאי שפע וכל טוב.

בזמן האחרון אני כל הזמן שומעת על עיצוב אירועים בעזרת בלונים. אני חייבת להודות שבהתחלה לא הבנתי במה מדובר וחשבתי שאנשים מגזימים בתיאורים שלהם. בלונים תמיד היו חלק אינטגרלי מהנוף של מסיבות יום הולדת ובכלל מסיבות, אז מה כל כך מרגש בדבר שאנחנו מכירים כבר שנים רבות. לאחר שחקרתי קצת לעומק הבנתי שלא מדובר בעוד תליית בלונים פשוטה בחלל בו מתרחש האירוע.

מה יקרה אילו עכשיו מישהו ייפול על ידכם ותחיל לרדת לו דם? מה יקרה אם אתם בבית ואחד הקרובים אליכם מכל נופל ושובר את הרגל? מה יקרה אם חלילה מישהו יקבל כוויה בעל האש הבא שתעשו עם חברים? תחכו לאמבולנס? תיסעו לבית החולים ותתקעו בפקק?

את הביטוי קורס עזרה ראשונה שמעתי לראשונה בתיכון כאשר עברנו אחד כזה מקוצר בתור תלמידים. אני זוכר את התרגולים בכיתה בעיקר ואיך המורה הביאה לנו בובה כזאת שעושים עליה הנשמות. לאחר מכן בצבא גם כן עברתי קורס כזה רק הפעם הוא היה הרבה יותר מורכב ורציני. עשינו הרבה שעות ולבסוף קיבלנו תעודת מגישי עזרה ראשונה והיינו מחויבים לעבור את הקורס הזה בהצלחה.

הישארו מעודכנים בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורכם את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!